احتمال بازگشت سیدجلال و وریا به تیم ملی

احتمال بازگشت سيدجلال و وریا به تیم ملی

کارلوس کی‌روش به‌زودی فهرست ۲۳‌نفره تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اعلام می‌کند و این فهرست شاید شگفتی بزرگی داشته باشد؛ کنار‌گذاشتن وریا غفوری و سیدجلال حسینی از فهرست ۲۴‌نفره تیم ملی شوک بزرگی به هواداران فوتبال وارد کرد. جلال حسینی، وریا غفوری، کاوه رضایی و حسین حسینی خط‌خورده‌های بزرگ تیم ملی بودند. کی‌روش نام این چهار بازیکن را در فهرست انتظار قرار داد.

حالا خبرهای مهمی از استانبول، محل اردوی تیم ملی، به گوش می‌رسد. ظاهرا کی‌روش از مسئولان فدراسیون فوتبال در تهران خواسته که در تماس با جلال حسینی و وریا غفوری از آنها بخواهند تا در دسترس باشند. تمرینات تیم ملی در روزهای گذشته احتمالا دوباره این دو بازیکن را به جمع نفرات نهایی نزدیک کرده است. در‌این‌میان شانس غفوری برای دعوت مجدد بیشتر هم هست. حتی گفته شده این بازیکن به ترکیه سفر کرده تا در صورت صلاحدید کی‌روش سریعا به اردو اضافه شود. کی‌روش دیروز درباره فهرست نهایی گفت: «ما در این اردو ۲۴ بازیکن داریم و چهار بازیکن نیز در فهرست استندبای و آماده‌باش تیم ملی در ایران هستند.

تا روز چهاردهم خرداد هیچ‌کس از فهرست نهایی اطلاع نخواهد داشت و در یکی، دو روز آینده این اتفاق خواهد افتاد و فهرست نهایی را اعلام خواهم کرد. البته بازیکنانی که در اردو حاضر هستند، بسیار خوب کار می‌کنند و من از عملکرد آنها رضایت دارم».

منبع: شرق

قبلی «
بعدی »

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.