سامسونگ با معرفی سینماهای Onyx دنیای سرگرمی را ارتقاء داد!

سامسونگ با معرفی سینماهای Onyx دنیای سرگرمی را ارتقاء داد!

برای سالهای متوالی، نزدیک به ۱۲۰ سال، سینماهای سراسر جهان تنها به استفاده از ویدئو پروژکتورها محدود بودند. پیشرفت های این حوزه تنها به عملکرد پروژکتورها محدود می شد؛ اما سامسونگ با ایده ای جدید، دنیای سینماها را زیر و رو خواهد کرد! این شرکت پس از معرفی فناوری Micro LED در سال ۲۰۱۸ و در جریان نمایشگاه CES، نشان داد که می تواند در حوزه نمایش های فراگیر و عمومی، یک قدم از سایر رقبا جلوتر باشد.

اینک مرکز خبری سامسونگ الکترونیک به طور رسمی از نوعی فناوری سینمایی سخن گفته است؛ سینماهای Samsung Onyx Cinema LED که از فناوری دیودهای LED، بدون کنترل عقبی بهره خواهند برد. در سینماهای Onyx، دیگر خبری از ویدئو پروژکتورها نبوده و دقت تصاویر تا کیفیت UHD نیز خواهد رسید. برای اولین بار در جهان، استاندارد HDR به طور کامل در یک سینما ارائه شده و بد نیست بدانید که تمرکز این شرکت تنها بر روی پخش تصاویر نیست.

سامسونگ با معرفی سینماهای Onyx دنیای سرگرمی را ارتقاء داد!
با استفاده از تکنیک های اختصاصی Onyx VIEW, Onyx 3D و Onyx SOUND، سامسونگ در زمینه صدا و تصویر سنگ تمام خواهد گذاشت. شایان ذکر است که تولید اسپیکرهای سینماهای Onyx را کمپانی صاحب نام JBL بر عهده دارد؛ سامسونگ در سال گذشته بخشی از مقر فرماندهی این شرکت را از آن خود کرد. ارائه چنین تکنولوژی هایی در ایران به یک رویا شبیه است!

منبع: سخت افزار

قبلی «
بعدی »

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.